Rimti „žaidimai“

Kasmet “Lietuvos spaudos fotografų klubo“ organizuojamame konkurse tarp tarptautinės komisijos atrinktų kadrų pateko ir mano reportažas “Rimti “žaidimai““. Tai dvi dienas trukęs “Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos“ kariūnų pratybų fotografavimas. Dėkoju Karo akademijai, jos kolektyvui, kad mane įsileido. Ypatingai dėkoju Jurgiui Norvaišai už išskirtinį dėmesį ir rūpestį fotografuojant pratybas.

Šiuos, kaip ir kitų kolegų darbus, visą gegužės mėnesį galima pamatyti Vilniaus Rotušėje. Šiuo metu ten kabo paroda. Reportažas taip pat yra ir albume “Lietuvos spaudos fotografija 2018“.

Serijos aprašymas:
Lapkričio 6-17 dienomis Saulės mūšio kuopos kariūnams vyko Taikos rėmimo operacijų modulis. Vieta – S. Žukausko poligonas. Tema: riaušių malšinimas, užduotys taikos rėmimo operacijų metu. Kariūnams tai nelengvas išbandymas, reikalaujantis pritaikyti dar neseniai įgytas teorines žinias praktiškai. Pratybos pareikalavo tiek fizinio, tiek psichologinio pasirengimo (nuotraukų aprašai yra prie kiekvienos iš jų).

This slideshow requires JavaScript.